Home Par mums

Par mums

SIA „Kurzemes televīzija” (līdz 2010.gadam SIA „Ventspils televīzija”) ir viena no vecākajām reģionālajām televīzijām Latvijā. Viņa tika dibināta 2000.gadā uz kabeļtelevīzijas „SkaTVis” skatvisstudijas bāzes pamata un kopš tā laika, dienu no dienas fiksē svarīgākos notikumus Ventspilī un tās apkārtnē un informē par tiem savus teleskatītājus. Šobrīd Kurzemes Televīzija ir viena no septiņām televīzijām Latvijā, kurai ir reģionālais statuss.

Kurzemes Televīzija ir viena no divām reģionālajām telekompānijām,
kura sagatavo raidījumus ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā.

Kurzemes Televīzija raidījumi pilnā apjomā tiek translēti Re:TV retvkanālā visā Latvijas teritorijā kā virszemes televīzijas bezmaksas paketē, tā arī „Lattelecom” interaktīvajā televīzijas pamata paketē, kā arī visu operatoru kabeļtīklos un internetā mājas lapā www.retv.eu; www.retv.lv katru darba dienu plkst 19:30 ar atkārtojumu plkst 1:00 un nākamajā darba dienā plkst 8:30 un 14:45.

Ventspilī „Kurzemes televīzijas” raidījumus var noskatīties praktiski jebkurā laikā kabeļtīklā „SkaTVis” informācijas kanālā Ventspilī daudzkārtējos atkārtojumos. Kurzemes Televīzija raidījumus var noskatīties arī sadaļā „Video arhīvs” mājas lapā internetā www.kurzemestv.lv.

Vairāku translācijas platformu izmantošana dod iespēju nogādāt aktuālu informāciju par notikumiem mūsu reģionā līdz lielam skatītāju lokam ne tikai Ventspilī, bet arī visā Latvijā un garantē mūsu reklāmdevējiem plašu auditoriju.

Atsevišķi sižetu un raidījumi, kurus sagatavo SIA „Kurzemes televīzija” profesionālais kolektīvs, regulāri tiek translēti kanālos LTV1, LTV7, Re:TV, LNT, LTV3.Seko līdzi sava reģiona jaunumiem kopā ar Kurzemes Televīziju!